geka

GÖKYÜZÜNDEKİ ÖZGÜRLÜK

Reaction Paragliding kurulduğu 2014 yılından bu yana hava akımlarını adeta yerçekiminin aleyhine kullanarak bölgedeki en uzun süreli uçuşları gerçekleştiren ve akabinde misafirlerine hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşatan bir yamaç paraşütü firması, hatta çok daha fazlası bir gökyüzü rehberidir.

Firmamız, bugün dünyanın en büyük çevrimiçi seyahat şirketlerinden biri olan Tripadvisor platformu üzerinden yapılan 1500 yorumdan beş yıldızlı bir ortalamaya ve akabinde de 7 tane mükemmeliyet sertifikasına sahiptir. Milli sporcu pilotları ile yıllık ortalama 13.000 kişiyi Fethiye’nin eşsiz manzarası ile buluşturarak bölgenin en uzun süre uçuşlarını gerçekleştiren en profesyonel iki firmasından biri olmayı başarmıştır.

GEKA projesi ile %100 artırarak 40 pilotun aynı anda uçabileceği bir teknik altyapıya sahip olmayı amaçlamıştır.

“Bu Web sitesi T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “Gökyüzündeki Özgürlük Projesi” kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Green Action Turizm Taşımacılık İnş. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir ve T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.”

çocuklar için tandem uçuşu